در حال بارگزاری ...
0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید :
دسته بندی
  بسته

  اینورترهای سولار

  اینورترهای سولار

  اینورتر خورشیدی یا اینورتر فتوولتائیک (PV) نوعی اینورتر قدرت است که جریان مستقیم متغیر (DC) خروجی یک پنل خورشیدی فتوولتائیک را به یک جریان متناوب فرکانس شهری (AC) تبدیل می‌کند که می‌تواند به یک شبکه برق تجاری تغذیه یا استفاده شود. توسط یک شبکه الکتریکی محلی، خارج از شبکه. این یک تعادل حیاتی از اجزای سیستم (BOS) در یک سیستم فتوولتائیک است که امکان استفاده از تجهیزات معمولی AC را فراهم می کند. اینورترهای انرژی خورشیدی دارای عملکردهای ویژه ای هستند که برای استفاده با آرایه های فتوولتائیک سازگار شده اند، از جمله ردیابی نقطه حداکثر توان و محافظت در برابر آن.

  اینورترهای پمپاژ خورشیدی

  اینورترهای پیشرفته پمپاژ خورشیدی ولتاژ DC را از آرایه خورشیدی به ولتاژ AC تبدیل می کنند تا پمپ های شناور را مستقیماً بدون نیاز به باتری یا سایر وسایل ذخیره انرژی هدایت کنند. اینورترهای پمپاژ خورشیدی با استفاده از MPPT (ردیابی نقطه حداکثر توان)، فرکانس خروجی را برای کنترل سرعت پمپ ها تنظیم می کنند تا موتور پمپ را از آسیب نجات دهد.

  اینورترهای پمپاژ خورشیدی معمولاً دارای چندین پورت برای اجازه ورودی جریان DC تولید شده توسط آرایه های PV، یک پورت برای خروجی ولتاژ AC و یک پورت دیگر برای ورودی از یک سنسور سطح آب هستند.

  
  
  طبقه بندی اینورتر ها:
  اینورترهای مستقل، در سیستم‌های قدرت مستقل که در آن اینورتر انرژی DC خود را از باتری‌های شارژ شده توسط آرایه‌های فتوولتائیک می‌گیرد، استفاده می‌شود. بسیاری از اینورترهای مستقل نیز از شارژرهای باتری یکپارچه برای پر کردن باتری از منبع AC در صورت موجود بودن استفاده می کنند. معمولاً اینها به هیچ وجه با شبکه شهری ارتباط ندارند و به این ترتیب نیازی به داشتن حفاظت ضد جزیره ای نیست.
  اینورترهای اتصال به شبکه، که فاز را با موج سینوسی عرضه شده توسط شرکت تطبیق می دهند. اینورترهای اتصال به شبکه طوری طراحی شده اند که به دلایل ایمنی در صورت قطع منبع برق به طور خودکار خاموش می شوند. آنها برق پشتیبان را در هنگام قطع برق ارائه نمی کنند.
  اینورترهای پشتیبان باتری، اینورترهای ویژه ای هستند که برای جذب انرژی از باتری، مدیریت شارژ باتری از طریق شارژر داخلی و صادرات انرژی اضافی به شبکه برق طراحی شده اند. این اینورترها قادر به تامین انرژی AC برای بارهای انتخابی در هنگام قطع برق هستند و باید حفاظت ضد جزیره ای داشته باشند.[توضیحات لازم]اینورترهای هیبریدی هوشمند آرایه فتوولتائیک، ذخیره باتری و شبکه برق را مدیریت می کنند که همگی مستقیماً به واحد متصل می شوند. این سیستم‌های همه کاره مدرن معمولاً بسیار تطبیق‌پذیر هستند و می‌توانند برای برنامه‌های شبکه‌ای، مستقل یا پشتیبان‌گیری استفاده شوند، اما عملکرد اصلی آن‌ها خود مصرفی با استفاده از فضای ذخیره‌سازی است.
   
   
   
  درج نظر
  خانه
  دسته ها
  جستجو
  0 سبد
  پروفایل
  بیشتر
  تماس
  دسته بندی ها
  درب آسانسور
  کابین آسانسور
  بازگشت به بالا